12 265 00 75 / 606 747 371

Wszechstronność opieki medycznej to kompetencje indywidualne oraz całego zespołu. Każdy z nas ma swój własny pomysł i kierunek rozwoju, a wspólnym fundamentem jest chęć zapewnienia najlepszej opieki swoim Pacjentom – dlatego dobrze się rozumiemy i uzupełniamy.

lek. Tomasz Gruziel

lek. Tomasz Gruziel

specjalista medycyny rodzinnej od 2001 r.

Główne domeny zainteresowań to medycyna wieku podeszłego, zdrowie psychiczne w praktyce lekarza rodzinnego, a także medycyna sportowa (certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej).
czytaj więcej

lek. Katarzyna Zwonarz

lek. Katarzyna Zwonarz

specjalista pediatra od 2015 r.

Główne obszary zainteresowań to alergologia, pulmonologia i niedobory odporności u dzieci.
czytaj więcej

piel. Edyta Rzeszut

piel. Edyta Rzeszut

lic. z pielęgniarstwa uzyskany w 2007 r.

W zawodzie od 16 lat. Doświadczenie w zakresie opieki nad pacjentem urazowo-ortopedycznym, kurs z pielęgniarstwa zachowawczego obejmujący pielęgniarstwo rodzinne, kurs szczepień ochronnych. Kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa chirurgicznego, ukończona specjalizacja chirurgiczna w 2015.

położna Beata Marzec

dyplomowana położna

Długoletnie doświadczenie zawodowe. Prowadziła jedną z najbardziej znanych szkół rodzenia w Krakowie. W 2010 r. otrzymała Honorowy Tytuł Najlepszej Położnej Małopolski.

lek. Krzysztof Magdoń

lek. Krzysztof Magdoń

specjalista medycyny rodzinnej od 2000 r.

Szczególne obszary zainteresowań to pediatria, profilaktyka zdrowia, psychologia i psychiatria w opiece lekarza rodzinnego, opieka nad osobami starszymi i terminalnie chorymi. Obecnie w trakcie 4-letniego kursu Terapii Poznawczo-Behawioralnej, po ukończeniu którego otrzyma certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
czytaj więcej

lek. Anna Morawska-Kubaty

specjalista pediatrii od 2016 r.

Wiodące obszary aktywności zawodowej to szczepienia, choroby zakaźne, zagadnienia z zakresu neurologii, kardiologii oraz chorób rzadkich.
czytaj więcej

piel. Dominika Betlej

piel. Dominika Betlej

magister pielęgniarstwa od 2010 r.

Doświadczenie w zakresie opieki nad osobami w podeszłym wieku oraz ze schorzeniami neurologicznymi. Kurs z pielęgniarstwa środowiskowego, jak także z zakresu interpretacji zapisu ekg i szczepień ochronnych.

Izabela Orlecka

administracja

Dzięki wieloletniej pracy biurowej osiągnęła najwyższy poziom organizacji i systematyczności. Zawsze z uśmiechem znajduje rozwiązanie w każdej sprawie.

Katarzyna Nessler

Katarzyna Nessler

dr n. med.

Liczne staże i praktyki za granicą, chęć połączenia neonatologii, kardiologii i dermatologii, doktorat z zaburzeń lipidowych, aktywne uczestnictwo w konferencjach krajowych i zagranicznych doprowadziło do podjęcia decyzji o specjalizacji z medycyny rodzinnej. Nauczyciel akademicki w Zakładzie Medycyny Rodzinnej UJ CM w Krakowie.

czytaj więcej

lek. Paulina Bozowska-Nowak

lek. Paulina Bozowska-Nowak

pediatra w trakcie rezydentury od 2012 roku

Główne obszary zainteresowań to neurologia, szczepienia oraz gastroenterologia dziecięca.
czytaj więcej

piel. Wioletta Korzeniowska

piel. Wioletta Korzeniowska

pielęgniarka środowiskowa